Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje w sprawie zmiany uchwały nr XXIII/230/2020 Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 27 października 2020 r. w sprawie określenia zasad przyznawania przez Województwo Opolskie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informuję o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie zmiany uchwały nr XXIII/230/2020 Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 27 października 2020 r. w sprawie określenia zasad przyznawania przez Województwo Opolskie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim.

 

Zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w obszarze podlegającym konsultacjom na terenie województwa opolskiego do zgłaszania uwag czy też propozycji do projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie określenia zasad przyznawania przez Województwo Opolskie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim.

 

Projekt poddany jest konsultacjom społecznym do dnia 20 czerwca br. Uprzejmie proszę o przesyłanie ewentualnych uwag na załączonym formularzu na adres e-mail: .

 

Link do informacji o prowadzonych konsultacjach:

https://bip.opolskie.pl/2023/06/zaproszenie-do-konsultacji-projektu-uchwaly-sejmiku-w-sprawie-zmiany-uchwaly-w-sprawie-okreslenia-zasad-przyznawania-przez-wojewodztwo-opolskie-stypendium-dla-studentow-ksztalcacych-sie-na-kierunku-le.

 

Z wyrazami szacunku,

 

W imieniu

Pani Izabeli Damboń-Kandziory,

Dyrektor Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej

 

Katarzyna Obodzińska

 

Departament  Zdrowia i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

tel.: 77 444 55 29

e-mail:

PDFUchwala Nr 9704 z 5 czerwca 2023.pdf (2,00MB)
DOCXFormularz uwag.docx (13,35KB)
DOCXZaproszenie do konsultacji zasad przyznawania stypendium BIP.docx (12,90KB)