Posiedzenie Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa
Dobrodzień, 18.07.2022r.
ORG.0012.24.2022
Informuję, że posiedzenie Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa odbędzie się w dniu 25 lipca 2022 roku o godzinie 15-tej.
Posiedzenie Komisji odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu.
Porządek posiedzenia:
1. Przyjęcie proponowanego porządku posiedzenia.
2. Dotacja przedmiotowa dla zakładu budżetowego do kosztów związanych z dostawą energii cieplnej. Omówienie tematu przez dyrektora ZGKiM.
3. Przedstawienie proponowanych inwestycji w ramach Polskiego Ładu.
4. Zaopiniowanie wniosku w sprawie sprzedaży lokalu komunalnego w Dobrodzieniu przy ulicy Ks. Gładysza.
5. Zaopiniowanie projektów uchwał w sprawie:
• zmiany uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu budżetu obywatelskiego Dobrodzienia,
• zmiany Regulaminu udzielenia i rozliczania dotacji celowych na realizację zadań w ramach projektu pn.: „Wymiana oraz likwidacja indywidualnych, wysokoemisyjnych źródeł ciepła w gminie Dobrodzień”, ze środków budżetu Gminy Dobrodzień przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, działanie 5.5 Ochrona Powietrza,
• przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów aktywności gospodarczej w gminie Dobrodzień,
• zmiany w wieloletniej prognozie finansowej,
• wprowadzenia zmian do budżetu Gminy Dobrodzień na 2022r.
6. Sprawy różne.
PRZEWODNICZĄCY
Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego,
Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa
mgr Robert Kobus