Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Posiedzenie Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa

Dobrodzień, 18.07.2022r.

ORG.0012.24.2022

Informuję, że posiedzenie Komisji  Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa odbędzie się  w dniu  25 lipca 2022 roku o godzinie 15-tej.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu.

Porządek posiedzenia:

1.    Przyjęcie proponowanego porządku posiedzenia.

2.    Dotacja przedmiotowa dla zakładu budżetowego do kosztów związanych z dostawą energii cieplnej. Omówienie tematu przez dyrektora ZGKiM.

3.    Przedstawienie proponowanych inwestycji w ramach Polskiego Ładu.

4.    Zaopiniowanie wniosku w sprawie sprzedaży lokalu komunalnego w Dobrodzieniu przy ulicy Ks. Gładysza.

5.    Zaopiniowanie projektów uchwał w sprawie:

•    zmiany uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu budżetu obywatelskiego Dobrodzienia,

•    zmiany Regulaminu udzielenia i rozliczania dotacji celowych na realizację zadań w ramach projektu pn.: „Wymiana oraz likwidacja indywidualnych, wysokoemisyjnych źródeł ciepła w gminie Dobrodzień”, ze środków budżetu Gminy Dobrodzień przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, działanie 5.5 Ochrona Powietrza,

•    przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów aktywności gospodarczej w gminie Dobrodzień,

•    zmiany w wieloletniej prognozie finansowej,

•    wprowadzenia zmian do budżetu Gminy Dobrodzień na 2022r.

6.    Sprawy różne.

PRZEWODNICZĄCY
Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego,
Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa
mgr Robert Kobus